Spolek SK Tenis Kladno je sportovní organizací, jejíž cílem je rozvoj sportovních dovedností v oblasti tenisu. Svojí činností se snažíme přispět ke zvýšení fyzické kondice mládeže, která je v dnešní době elektronické zábavy tak opomíjená, ale i k rozvoji osobnosti vzájemným respektováním jeden druhého, navazováním a rozvíjením kamarádských vztahů, cílevědomým směřováním k vlastnímu zdokonalení a zlepšení svých výsledků, uměním přijmout porážku a celkovým posilováním sebevědomí.

SK Tenis Kladno provozuje tenisovou školičku pro nejmenší hráče do 7let, tenisovou školu pro mládež a tenisový klub, jehož členové se účastní výkonnostních soutěží v rámci systému Českého tenisového svazu.

Budeme velmi rádi, pokud se námi nabízených sportovních aktivit zúčastní i Vaše děti.

TENISOVÁ ŠKOLA

ŠKOLIČKA

LETNÍ KEMPY

KLUB

Nejbližší akce a novinky

Žádné události k zobrazení

KONTAKTUJTE NÁS:

VEDENÍ KLUBU:

MOBIL: 777 747 966
E-MAIL: SKTK@SEZNAM.CZ

NAJDETE NÁS:

FRANTIŠKA KLOZE 294
272 01 KLADNO

REZERVACE KURTŮ

MOBIL: 607 014 677

V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., v platném znění (zákon o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů) souhlasím se zpracováváním osobních údajů.