SK Tenis Kladno patří svojí členskou základnou k největším mládežnickým tenisovým klubům ve Středočeském kraji a pravidelně se zúčastňuje všech kategorií (minitenis, babytenis, mladší žactvo, starší žactvo, dorost a dospělí)mistrovských soutěží v rámci Českého tenisového svazu. V mnoha kategoriích nás reprezentuje i několik družstev. Naše A družstva pravidelně hrají nejvyšší třídy mládežnických soutěží a umísťují se na předních místech. Kromě soutěže družstev nás kluboví hráči reprezentují i na individuálních turnajích ve všech mládežnických kategoriích.

Členové klubu jsou pro svůj další rozvoj podporovány finančně formou slev, refundací a rozšířenými tréninkovými možnostmi nabízenými v rámci Programu výhod pro členy klubu SK Tenis Kladno.